Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kaufland z okazji 50 urodzin przypomina o swoich atutach i oferuje konkursy i loterie

Z okazji swojego jubileuszu, Kaufland organizuje dla klientów loterię paragonową. Ponadto,  sieć chce przypomnieć o swoich atutach, jakim jest oferta świeżych ryb, mięsa, wędlin i serów.
Reklama

W tym roku sieć Kaufland w całej Europie obchodzi swoje 50. urodziny. Firma od początku istnienia stawia na jakość i świeżość oferowanych produktów, dlatego to właśnie świeżość jest hasłem przewodnim tegorocznych obchodów. Oprócz świeżych owoców, warzyw i pieczywa to, co wyróżnia sieć Kaufland, to przede wszystkim świeże ryby, mięso, wędliny i sery, które są porcjowane i paczkowane przez pracowników lady obsługowej. 

Z okazji 50. urodzin sieć Kaufland przygotowała dla swoich klientów wiele atrakcyjnych ofert, a także konkursów i loterii, które potrwają od stycznia do marca. Największą atrakcją jest loteria paragonowa, która rozpocznie się 11 stycznia i potrwa 10 tygodni. Aby wziąć w niej udział, wystarczy dokonać zakupu za co najmniej 50 zł i zarejestrować paragon na platformie konkursowej. Co tydzień do wygrania będzie 500 bonów zakupowych o wartości 50 zł. Co miesiąc do zdobycia jest także 5000 zł, a główna nagroda w loterii to aż 50.000 zł.

W konkursach przygotowanych przez sieć Kaufland będzie można wygrać także m.in. zagraniczne wycieczki do Paryża czy Meksyku, vouchery do SPA,  sprzęt kuchenny oraz inne nagrody rzeczowe. 

W całej Europie Kaufland posiada około 1200 sklepów i zatrudnia ponad 150 tysięcy pracowników. W Polsce pierwszy sklep sieci Kaufland został otwarty w 2001 roku. Dziś jest ich już ponad 200.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum