Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kawonament w Żabce. Ile wtedy kosztuje kawa?

Żabka wprowadza subskrypcję na kawę nazwaną "kawonamentem". Dzięki niej kawę można otrzymać "już od 1,61 zł dziennie".
Reklama

Subskrypcja kawy w sklepach Żabka kosztuje 49,99 zł za 30 dni.

 

 

Co to jest kawonament w Żabce?

W ramach "kawonamentu" dostępne są następujące napoje: kawa czarna, kawa z mlekiem, kawa flat white, kawa latte, kawa cappucino, napój czekoladowy, espresso, espresso doppio i kawa cortado. Jakie zasady? Jeżeli nie odbierze się produktu w danym dniu, produkt przepada. A bonus?

"W ramach aktywnej subskrypcji można dodatkowo raz na okres rozliczeniowy odebrać dowolną kawę 200 ml z kawomatu lub muffina. Odbiór jest możliwy po wykorzystaniu limitu na dany dzień" – informuje sieć Żabka.

Żabka uwalnia wolny czas

Przypomnijmy, 12 października Żabka rusza z kampanią, która podkreśla wagę wolnego czasu. W ten sposób sieć wskazuje, że nie zamierza startować w wykańczającym wyścigu o niskie ceny. Sklepy convenience mają inne atuty, którymi Żabka zamierza grać: szybkość, bliskość, wygoda, upraszczanie zakupów, m.in dzięki rozbudowanej ofercie dań gotowych na wyłączność, które plasują sieć bardziej jako bistro niż sklep.

Sieć wskazuje na obietnicę upraszczania życia, bo zamiast gotować obiad możemy po niego wyskoczyć do Żabki, zamiast inwestować w ekspress możemy kupić kawę w Żabce.

 

fot. za Żabka
fot. za Żabka

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum