Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kerfuś został ambasadorem filmu

Dystrybutor filmowy Velvet Spoon oraz Carrefour Polska z okazji wprowadzenia na ekrany polskich kin filmu „Kociarze” organizuje zbiórkę na rzecz fundacji pomagających zwierzętom. Jej ambasadorem został Kerfuś, czyli robot o sympatycznym kocim pyszczku.
Reklama

 

Zbiórka jedzenia dla zwierząt odbywa się w ośmiu sklepach Carrefour: w Warszawie (C.H. Arkadia), Puławach, Wrocławiu Borku, Ostrowcu Świętokrzyskim, Toruniu, Inowrocławiu, Gdańsku Morenie oraz Wołominie i potrwa do wtorku 20 grudnia. Wszędzie tam znajdują się kosze oznaczone plakatami i ulotkami filmu „Kociarze”. Zbiórkę w tych sklepach wspiera wyjątkowy gość - Kerfuś, czyli robot o kocim pyszczku.

- Zachęcamy wielbicieli Kerfusia i naszych klientów do dzielenia się wsparciem i przynoszenia karmy do sklepów biorących w akcji – mówi Sylwester Mroczek, manager działu rozwoju formatów i konceptów handlowych w Carrefour Polska.

Z okazji premiery dystrybutor „Kociarzy”, firma Velvet Spoon wspiera również cztery fundacje Fundację Animalia, Ja paczę sercem, Fundację NaszeZoo.pl oraz Fundację Głosem Zwierząt. Dla każdej organizacji wygenerowany został specjalny link afiliacyjny i przez niego można kupić bilet do wybranego kina, w którym grany jest film, jednocześnie przekazując wsparcie dla kocich podopiecznych - każdy kupiony bilet do kina to 1 zł na posiłek dla kota.

Film można oglądać w kinach od 2 grudnia, w 50 kinach w całej Polsce.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum