Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

KG Group planuje w 2018 r. rozpoczęcie nowych inwestycji

- Mijający rok był dla nas czasem intensywnej pracy. Główny nacisk położyliśmy na pozyskanie nowych najemców. Klientom obiektów handlowych Atut chcemy zapewnić szeroką gamę produktów i usług dostępnych szybko i wygodnie. W tym roku otworzyliśmy centrum handlowe Atut przy ul. Grażyny w Krakowie, a w roku 2018 planujemy kolejne otwarcia – mówi Krzysztof Gaczorek, prezes zarządu KG Group.
Reklama

- W listopadzie otworzyliśmy kolejne centrum handlowe należące do sieci Atut zlokalizowane w Krakowie, przy ul. Grażyny. Obiekt o powierzchni 3,5 tys. mkw. GLA położony jest w doskonałej lokalizacji, w dzielnicy Prądnik Biały, przy jednym z największych krakowskich targów, Placu Imbramowskim. Projekt ten powiększył sieć Atut, w której znajdują się już dobrze prosperujące obiekty w Sosnowcu, Jaworzu, Łodzi, Pruszkowie oraz Węgrzcach. Obecnie skupiamy się głównie na krakowskim rynku i to tam planujemy w najbliższym czasie zrealizować kolejne obiekty handlowe w formacie convenience. Ostatnie lata dowiodły, że centra handlowe tego typu są bardzo pożądane. W II połowie 2018 roku zamierzamy zaprosić klientów do centrum handlowego Atut Ruczaj oraz do obiektu znajdującego się na krakowskim osiedlu Złocień. Budowa Atut Złocień przebiega w dwóch etapach. Na ten moment zakończyliśmy komercjalizację I etapu. W II połowie 2018 rozpoczniemy także budowę centrum handlowego Atut w prestiżowej okolicy Bielany.

- Najważniejsze plany spółki KG Group na przyszły rok to umacnianie i pozycjonowanie naszych obiektów jako convenience shopping center. Obecnie w Polsce cieszą się one rosnącą popularnością zarówno wśród deweloperów, jak i najemców. Planujemy również jak najszybciej zakończyć przygotowania oraz uzyskać pozwolenie i rozpocząć budowę naszych najnowszych inwestycji w Krakowie i równocześnie prowadzić ich intensywną komercjalizację przy udziale firmy BOIG. Wszystkie nasze projekty są silne pod względem lokalizacji, dojazdu oraz koncepcji i wzbudzają zainteresowanie potencjalnych najemców – podsumowuje Krzysztof Gaczorek, prezes zarządu KG Group.

Sześć obiektów pod wspólną nazwą Atut działa już w Sosnowcu, Łodzi, Jaworzu, Węgrzcach k/Krakowa, Pruszkowie i w Krakowie przy ul. Grażyny. Planowane są także kolejne inwestycje na terenie Krakowa: Atut Ruczaj, Atut Złocień, Atut Bielany oraz Suchej Beskidzkiej. Zaletą wszystkich obiektów jest lokalizacja – centra handlowe Atut powstają na terenie gęsto zaludnionych osiedli, w zamożnych strefach czy przy głównych szlakach komunikacyjnych miast. Format każdego obiektu dostosowany jest do potrzeb zakupowych okolicznych mieszkańców. Komercjalizacją obiektów sieci Atut zajmuje się BOIG Property Consulting.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum