Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kielce bez sklepu E.Leclerc. Następca już wybrany

Hipermarket E.Leclerc w Pasażu Świętokrzyskim w Kielcach zakończył działalność. W poniedziałek 11 października market został zamknięty. Dowiedzieliśmy się, że nowy najemca spożywczy został już wybrany.
Reklama

Dyrekcja sklepu E.Leclerc w Kielcach wydała oficjalny komunikat: "Informujemy, że od 11 października sklep E. Leclerc w Pasażu Świętokrzyskim w Kielcach zakończył działalność. Mimo prowadzonych w ostatnim okresie rozmów z właścicielem centrum handlowego, nie udało się dojść do porozumienia. Sklep E.Leclerc w Kielcach działał od 2006 roku. Serdecznie dziękujemy personelowi sklepu oraz wszystkim klientom za 15-letnie zaufanie".

Przypomnijmy, że spółka Kaufland Polska Markety złożyła do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wniosek w sprawie przejęcia prawa do powierzchni handlowej E.Leclerca w Kielcach. W sierpniu ze względu na zastrzeżenia prezesa Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów Kaufland zrezygnował ze swoich planów i wycofał wniosek.

Przedstawiciel obiektu powiedział nam, że następca sklepu E.Leclerc został już wybrany, a jego nazwa zostanie ogłoszona jutro.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (2)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum