Klient Lidla znalazł sposób na brak foliówki
Zdjęcie mężczyzny, który niesie bułkę w foliowej rękawiczce, podbija polski internet. Komentatorzy wyrokują: to sposób Polaków na płatne foliówki. W rzeczywistości fotografia nie pochodzi z Polski – informuje serwis finanse.wp.pl.

fot. za: Tweeter
Reklama
W internecie popularna stała się fotografia mężczyzny, który niesie bułkę w jednorazowej foliowej rękawiczce do nakładania produktów. Zdjęcie nie jest jednak nowe, ani nie przedstawia sytuacji w polskim Lidlu, co widać po skandynawskich napisach w lewym dolnym rogu. Fotografia krążyła już po internecie w przeszłości. W tej konkretnej sytuacji mogło chodzić o to, że zrywki po prostu się skończyły i dlatego klient zdecydował się na rękawiczkę.
Szybciej wyczerpujące się zapasy cienkich foliówek w polskich sklepach to jednak rzeczywistość. Klienci coraz częściej biorą je na zapas, aby później zapakować do nich swoje produkty.
Reklama