Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

KOKU Sushi chce przyciągnąć więcej gości, poszerzy ofertę o popularną potrawę

W marcu sieć KOKU Sushi poszerzyła swoją ofertę o ramen. Wywodzący się z Japonii rosół będzie do spróbowania w trzech wersjach: z wołowiną, wege oraz łososiem.
Reklama

– Poszerzona oferta ramenów w sieci KOKU Sushi to odpowiedź na oczekiwania samych gości. Wyraźnie widzimy wzrost zainteresowania orientalnymi zupami, co bardzo nas cieszy. Mamy nadzieję, że nasze propozycje przypadną im do gustu i pozwolą jeszcze lepiej poznać japońską kuchnię – mówi Mariusz Olechno, współwłaściciel KOKU Sushi.

KOKU Sushi chce zwiększyć liczbę gości

Sezonowe wkładki do karty pojawiają się w sieci regularnie – jednak to nie jedyne działania, które sieć podejmuje, aby zwiększyć liczbę gości w restauracjach franczyzowych. W ostatnim czasie KOKU Sushi zintensyfikowało pracę w wielu obszarach, aby dostosować się do obecnych zmian, jakie zauważamy w gastronomii. Stąd specjalne szkolenia dla franczyzobiorców i kadry managerskiej czy kampania z Pyszne.pl.

– Przez cały marzec bierzemy udział w kampanii Pyszne.pl z darmową dostawą. Oferta dowozów bez dodatkowych opłat cieszy się bardzo dużą popularnością i już widzimy jej pierwsze, obiecujące wyniki – mówi Urszula Olechno, CEO sieci.

KOKU Sushi - ile ma lokali

Obecnie KOKU Sushi liczy 48 punktów w całym kraju, co czyni ją największą siecią sushi barów w Polsce. W menu restauracji znajdziemy autorskie rolki sushi, sandwiche gua bao, bułeczki baozi oraz azjatyckie zupy. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum