Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kolejna stacja Shell przy drodze S1

Stacja Shell Sosnowiec SOSNA jest już dostępna dla kierowców. Punkt znajduje się przy drodze S1 w kierunku Łodzi i Warszawy na północ od węzła Brzęczkowice (Mysłowice). Odwiedzający stację mogą nie tylko zatankować wysokiej jakości paliwo, ale również skorzystać z oferty gastronomicznej.
Reklama

Stacja w Sosnowcu oferuje kierowcom samochodów osobowych 3 pięcioproduktowe dystrybutory z paliwami podstawowymi Shell FuelSave i paliwami premium Shell V-Power, 2 stanowiska do tankowania AdBLUE, dwustronny dystrybutor Shell AutoGas i 36 miejsc parkingowych. Dla samochodów ciężarowych przeznaczone są 3 dwustronne, wysokowydajne stanowiska tankowania TIR, dystrybutory AdBLUE oraz 12 miejsc parkingowych.

Kierowcy mogą skorzystać również z oferty sklepowej i gastronomicznej. Ci, którzy szukają czegoś na mniejszy głód na stacji znajdą przekąski deli by Shell m.in. panini, kanapki czy hot-dogi, a w Bistro Shell na podróżnych czekają zróżnicowane dania śniadaniowe i obiadowe. Odwiedzający mogą również skorzystać z bezpłatnego punktu WiFi.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum