Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kolejne sklepy po Piotrze i Pawle ruszą pod szyldem Biedronki

Biedronka zamierza w ciągu najbliższych kilku dni otworzyć dwa sklepy w kolejnych lokalizacjach po Piotrze i Pawle – wynika z informacji Jeronimo Martins Polska oraz spółki Piotr i Paweł.
Reklama

Jak poinformowało nas biuro prasowe Piotra i Pawła, spółka sprzedała spółce Jeronimo Martins Polska sklep w Gdańsku przy ul. Cieszyńskiego, natomiast lola po sklepie przy ul. Magicznej w warszawie został wynajęty JMP.

Właściciel Biedronki szacuje, że sklepy ruszą pod nowym szyldem już za kilka dni.

- W przypadku sklepów: w Warszawie przy ul. Magicznej i w Gdańsku przy ul. Cieszyńskiego otwarcie planowane jest w najbliższych dniach. W związku z trwającymi pracami remontowymi, mającymi zapewnić jak najlepszy komfort zakupowy naszym klientom, oraz gorącym okresem przedświątecznym, w tej chwili nie jest możliwe podanie konkretnej daty – informuje biuro prasowe JMP.

To kolejne sklepy przejęte przez Biedronke od Piotra i Pawła. Sklepy należące do Jeronimo Martins Polska działają już we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńska 240 (Tarasy Grabiszyńskie) oraz ul. Dokerska 2A (Galeria Pilczycka Viktor), w Tychach przy ul. Towarowej 2C (Gemini Park), w Poznaniu przy ul. Szwedzkiej 6A (Centrum Franowo) i w Kaliszu przy ul. Młynarskiej 131 (Park Handlowy Kalinka).

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum