Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kolejny Lidl w Radomiu

W ten czwartek, 7 lipca, Lidl otworzy swój szósty obiekt w Radomiu, przy Alei Wojska Polskiego 12. Otwarcie nastąpi o godzinie 6:00.
Reklama

Nowy sklep sieci Lidl Polska w Radomiu, przy Alei Wojska Polskiego 12, ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ok. 1180 mkw. W obiekcie zatrudnionych zostanie 27 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe w godzinach od 6:00 do 22:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z 90 miejsc parkingowych. W dniu otwarcia na klientów czekać będzie kawa parzona przez profesjonalnych baristów oraz prezenty niespodzianki. 

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.: system odzysku ciepła z lodówek chłodniczych oraz energooszczędne oświetlenie LED. Ponadto już niebawem na budynku zostaną zamontowane panele fotowoltaiczne. 

Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum