Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kolejny rekord w dlahandlu.pl! Dziękujemy

Portal dlahandlu.pl zakończył styczeń 2023 roku rekordową liczbą 610 tysięcy unikalnych użytkowników. Jest to kolejny z rzędu rekord własny. W grudniu ub.r. nasz portal odwiedziło 539 tys. unikalnych użytkowników, dając nam wzrost oglądalności na poziomie 144% r/r. Dziękujemy, że jesteście Państwo z nami!
Reklama

Grupa PTWP działa na rynku od 1995 r. Specjalizuje się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji obejmujących wydawanie magazynów prasowych oraz zarządzanie portalami internetowymi, w tym: wnp.pl, farmer.pl, rynekzdrowia.pl, portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, rynekaptek.pl, propertynews.pl, propertydesign.pl, portalsamorzadowy.pl i wiele innych.

Grupa jest także organizatorem spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń, na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym - European Economic Congress (EEC), jedną z najbardziej prestiżowych imprez odbywających się w tej części Europy.

Cechą charakterystyczną Grupy PTWP jest praca z wymagającymi grupami docelowymi - przedstawicielami kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla, liderami opinii, przedstawicielami władz państwowych i samorządowych. Przykładowo blisko 70 proc. czytelników stanowią osoby zajmujące stanowiska w ścisłym zarządzie firm i podejmujące na co dzień strategiczne decyzje.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (2)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum