Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kolejny wybuch w sklepie z polskim logo w Holandii

W mieście Beverwijk na północy Holandii doszło do wybuchu w polskim supermarkecie. Nikt nie został ranny, ale budynek został uszkodzony. To trzeci taki przypadek w tym tygodniu - podaje gazeta.pl
Reklama

Do wybuchu doszło w środę 9 grudnia około godziny 5:15. Eksplodował ładunek w polskim supermarkecie w centrum handlowym Beverhof w Beverwijk. Tylna ściana budynku została uszkodzona, ale eksperci stwierdzili, że budynek się nie zawali. Policja potwierdziła także, że nikt nie został ranny - pisze portal nos.nl.

 

To już trzeci wybuch w polskim supermarkecie, który odnotowano w Holandii w ciągu ostatnich dwóch dni. W nocy z poniedziałku na wtorek celem ataków stały się sklepy w Aalsmeer i Heeswijk-Dinther. Onet podaje, że wyniku wybuchy w Aalsmeer został uszkodzony nie tylko supermarket, ale także pobliska rezydencja i zaparkowany nieopodal samochód. Eksplozja w Heeswijk-Dinther uszkodziła także uszkodzenie pobliskich sklepów i restauracji.

Markety w Beverwijk i Aalsmeer należą do tego samego właściciela. Zdaniem policji istnieje duże prawdopodobieństwo, że wybuchy te są ze sobą powiązane - pisze noordhollandsdagblad.nl.

Wszystkie trzy sklepy, w których doszło do wybuchu, noszą tę samą nazwę - Biedronka. Nie ma to jednak związku z popularną siecią sklepów w Polsce, a sklepy w Beverwijk i Aalsmeer nie są związane z supermarketem w Heeswijk-Dinther. Taka nazwa wykorzystywana jest przez wiele polskich sklepów spożywczych w Holandii.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (2)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum