Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Komfort najemcą Home Concept Design Park

Funkcjonująca w katowickim Roździeniu Galeria Wnętrz Home Concept przeobrazi się w Home Concept Design Park – nowoczesny park aranżacji wnętrz, którego klienci skorzystają z kompleksowej oferty. Inwestorem jest Grupa AB Development.
Reklama

Docelowo, park aranżacji wnętrz ulokowany przy Alei Roździeńskiego 191 będzie się składał z trzech obiektów o łącznej powierzchni około 20 tys. mkw. W ramach drugiego etapu, już w 2023 roku, oferta Home Concept Design Park zostanie wzbogacona o salony marek, którym inwestor odda do dyspozycji powstający obecnie budynek. Wśród najemców znajdzie się  koncept KOMFORT home, z szeroką propozycją produktów wykończeniowych, a także dodatków do aranżacji i dekoracji wnętrz. W nowej odsłonie katowickiego parku aranżacji wnętrz swoje salony otworzą również m.in. marki premium: Dion i IWC Home. Tym sposobem Home Concept Design Park rozszerzy dostępną ofertę jakościowych mebli.

Estetyczną spójność parku aranżacji wnętrz w ramach rozbudowy zapewni rearanżacja funkcjonującego budynku Home Concept, w którym mieści się największy w Polsce salon Maxfliz. Zmiana fasady i metamorfoza tej przestrzeni będzie przebiegać równolegle z budową nowego obiektu.

Inwestor, Grupa AB Development, w ramach rozbudowy kompleksu zadba także o zabytkową Aleję Kasztanowców, znajdującą się w bezpośrednim sąsiedztwie. To pozostałość drogi, która w przeszłości wiodła do najstarszego budynku w Katowicach – Folwarku w Dąbrówce Małej z XV wieku.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum