Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kompania Piwowarska: Produkcja zgodnie z planem, nie brakuje CO2

Kompania Piwowarska nie przewiduje przerwania ciągłości dostaw i będzie kontynuować produkcję zgodnie z planami.
Reklama

- W nawiązaniu do informacji o problemach z dostępnością dwutlenku węgla na polskim rynku Kompania Piwowarska informuje, że dzięki technologii stosowanej we wszystkich naszych browarach odzyskujemy dwutlenek węgla powstający w procesie warzenia piwa, co pozwala zaspokoić nasze zapotrzebowanie na niego. Pomimo wszystkich wyzwań zewnętrznych nie przewidujemy przerwania ciągłości dostaw i będziemy kontynuować naszą produkcję zgodnie z planami - powiedziała nam Iwona Jacaszek-Pruś, dyrektorka ds. korporacyjnych w Kompanii Piwowarskiej.

 

Kompania Piwowarska jest liderem polskiego rynku piwnego, z udziałem 36,4% (dane GUS, 2020). Firma zatrudnia ponad 2700 osób w swoich browarach i oddziałach w całej Polsce.

Marki Kompanii Piwowarskiej

Kompania Piwowarska skupia trzy browary o wieloletniej historii: Tyskie Browary Książęce (rok założenia - 1629), Browar Dojlidy w Białymstoku (1768) i Lech Browary Wielkopolski w Poznaniu (1895). To w nich warzone są piwa, między innymi: Żubr, Tyskie, Lech, Redd’s, a także kolekcja Książęcego. W ofercie producenta znajdują się również piwa czeskie: Pilsner Urquell i Kozel, a także piwa bezalkoholowe sygnowane marką Lech Free 0,0% oraz Tyskie 0,0%. W portfolio Kompanii znajdziemy także marki Wojak, Captain Jack, Grolsch, Peroni, Dębowe.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (2)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum