Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kompleks biurowy The Park Warsaw z Delikatesami Centrum

Na terenie kompleksu biurowego The Park Warsaw działa The Park Kitchen, kawiarnia Green Caffé Nero, sklep spożywczy Delikatesy Centrum, fitness klub Zdroft, myjnia samochodowa Autobłysk oraz dwujęzyczne przedszkole Kids&Co.
Reklama


Obecnie trwają także prace nad odświeżeniem strony internetowej projektu, na której publikowane będą aktualności, oraz informacje o atrakcjach i planowanych eventach w kompleksie biurowym.

Scena wrześniowych koncertów w The Park Warsaw gościła już w ubiegłych latach Leszka Możdżera, Melę Koteluk, Wojtka Mazolewskiego, Anię Dąbrowską, czy Sławomira Uniatowskiego.

W budynku 6 zorganizowana została również strefa relaksu, która wyposażona jest we flippery oraz duży ekran z siedzeniami. Wraz planowanym do użytkowania budynkiem nr. 9 planowane jest uruchomienie kolejnych udogodnień dla najemców i pracowników.

The Park Warsaw to kompleks biurowy, zlokalizowany na warszawskich Włochach. Inwestycja składa się z 12 budynków biurowych klasy A, o całkowitej powierzchni najmu 130 000 mkw. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum