Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Konkurs PayU. 1000 zł do wygrania

PayU obchodzi 20. urodziny i z tej okazji organizuje konkurs dla fanów zakupów online. Do wygrania, przez cały czerwiec, jest 20 voucherów zakupowych o wartości 1 000 zł każdy.
Reklama

 Laureaci będą mogli zrobić zakupy w wybranym przez siebie sklepie spośród pięciu, które są partnerami konkursu: eBilet.pl, Hebe, eobuwie.pl, RTV Euro AGD oraz Smyk. Dodatkowo, uczestnicy konkursu przyczynią się do posadzenia drzew. PayU zakupi w ich imieniu łącznie 2 000 sadzonek, które stworzą 2 220 m2 nowego lasu.

– Dzisiaj dla ponad 22 milionów osób w Polsce kupowanie i płacenie online są codziennością. Jestem dumna, że w trakcie dwóch dekad naszej działalności jako propagator i innowator na rynku płatniczym zdobyliśmy zaufanie tak wielu milionów e-konsumentów oraz zbudowaliśmy solidne partnerstwa z tysiącami klientów biznesowych, wśród których są najwięksi i najbardziej rozpoznawalni gracze w polskim e-handlu – mówi Joanna Pieńkowska-Olczak, prezes PayU.

Konkurs zorganizowany przez PayU odbywa się na stronie: https://20latpayu.pl/. Aby wziąć udział, należy wybrać nagrodę, napisać życzenia urodzinowe dla PayU, a na koniec uzupełnić dane kontaktowe i wysłać zgłoszenie. Uczestnicy konkursu będą mogli także pobrać indywidualny certyfikat potwierdzający posadzenie drzewa. Konkurs trwa do 30 czerwca 2022 r.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum