Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Koral: Zrobimy wszystko, aby napoje Ekipa stały się kolejnym hitem sprzedaży

Napoje „EKIPA” powstały na fali inspiracji lodami Koral-Ekipa – oferowane są w puszkach z grafiką nawiązującą do opakowań lodów w dwóch smakach – cytryna i truskawka.
Reklama
  • Napoje produkuje Krynica Vitamin, dystrybucją oraz reklamą B2B zajmuje się firma Koral, a promocją konsumencką nowego produktu Ekipa.
  • Seria napojów jest limitowana ilościowo.

 

 Nowy napój Ekipa to orzeźwiające oranżady gazowane o smaku cytrynowym i truskawkowym.  Oferowane będą w puszkach o pojemności 250 ml w dwóch wersjach kolorystycznych – każda z nich smakowo i graficznie nawiązuje do lodów Koral-Ekipa, które pokochała młodzież w całej Polsce. 

 - Cieszymy się, że kolejny wspólny projekt, który tworzymy z Ekipą ma szczęśliwy finał, a napoje można już znaleźć na sklepowych półkach. Teraz smaki, które jako lody pokochała młodzież będą dostępne w formie dwóch wariantów napojów. Poprzeczka jaką postawiły lody Koral-Ekipa jest bardzo wysoko zawieszona, a przed nami bardzo trudna i ważna rola dystrybutora, ale razem z naszymi partnerami –zrobimy wszystko, aby napoje Ekipa stały się kolejnym hitem sprzedaży i cieszyły swoim smakiem naszych konsumentów. Zapraszamy do sklepów – mówi Piotr Gąsiorowski, dyrektor marketingu firmy Koral. 

Na powstanie nowego napoju ogromny wpływ miała niespotykana popularność lodów Koral-Ekipa, które stały się nie tylko najlepiej sprzedającą się nowością w przeszło 40-letniej historii firmy – wyprzedzając o ponad 300% pozostałe nowości, ale i najlepiej sprzedającymi się lodami na patyku w sezonie 2021. Dlatego już na starcie nowe napoje Ekipa-Koral otrzymują ogromny kredyt popularności i mają szansę stać się kolejnym hitem sprzedaży. 

Napoje „EKIPA” trafiły już do szerszej dystrybucji i są dostępne zarówno w popularnych sieciach handlowych - w kanale handlu nowoczesnego, ale także na rynku tradycyjnym, czyli w niezależnych punktach sprzedaży. Seria napojów jest limitowana ilościowo.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum