Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kosmetyczne atrakcje Sephora Wonderland w Arkadach Kubickiego

19 maja na e-bilet.pl ruszyła sprzedaż biletów na Sephora Wonderland. Wydarzenie potrwa 3 dni, począwszy od 24 czerwca, na terenie Arkad Kubickiego w Zamku Królewskim w Warszawie.
Reklama

Sephora Wonderland to strefy i atrakcje wykreowane przez Sephora i jej partnerów m.in.: Fenty Beauty by Rihanna, PatMcGrath, Rare Beauty, OLEHENRIKSEN, Fresh, Armani, Helena Rubinstein, Estee Lauder, Drunk Elephant, Too Faced, Benefit i wielu innych. Będzie możliwości testowania, poznawania zarówno nowości produktowych, jak i odkrywania trendów w pielęgnacji, zapachach i makijażu, czy zdobycia porcji wiedzy w czasie warsztatów z ekspertami marek.

W każdej z blisko 50. stref czekać będą eksperci marki, jak i nietuzinkowe instalacje i aranżacje. Będzie też okazja do odkrycia marki pielęgnacyjnej, która zadebiutuje właśnie na Sephora Wonderland.

Podczas 3 dni Sephora Wonderland spotkać możesz się z ekspertami świata piękna i uczestniczyć w ich Mastercalss. Sephora zapowiada udział m.in. makijażystek – Mimi Choi (@mimles), Dolly Okoriko (@dolli.glam), Patrycji Dobrzenieckiej (@patrycjadobrzenieckamakeup), a także polskich gwiazd Instagrama – Klaudii Owczarek (@klaudia.owczarek), Klaudii Jóźwiak (@klaudia_jozwiak_makeup), znanej m.in. z TVN Style - Anny Galińskiej (@galianomakeup) oraz Dr Alicji Śliwowskiej (@dr_scura) – jednej z ekspertów pielęgnacji w Polsce.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum