Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kraków: Szkolenia dla sprzedawców alkoholu

Regulacje prawne dotyczące handlu napojami procentowymi, ale i ćwiczenia jak rozmawiać z trudnym klientem oraz elementy biologii i psychologii znajdą się w programie darmowych szkoleń, które dla sprzedawców alkoholu przygotowało Miejskie Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie.
Reklama

"Odpowiedzialna sprzedaż alkoholu to przestrzeganie przepisów, ale także specyficzna misja społeczna, szczególnie w odniesieniu do kształtowania prawidłowych przekonań u młodych ludzi" - poinformował organizator.

Celem kursów będzie przede wszystkim zwiększenie świadomości i motywacji sprzedawców, barmanów, kelnerów do kontroli wieku osób chcących kupić trunki oraz psychoedukacja - jak odmówić sprzedaży w konkretnych sytuacjach.

Uczestnicy zapoznają się regulacjami prawnymi związanymi z handlem alkoholem, w programie będą też elementy biologii i psychologii.

Darmowe szkolenia odbędą się 17 maja i 27 czerwca w Miejskim Centrum Profilaktyki Uzależnień. Zgłoszenia należy kierować na adres mailowy: sa-06@um.krakow.pl.

Reklama

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum