Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Krzysztof Poznański w zarządzie PRCH, Radosław Knap honorowym członkiem Rady

Podczas zebrania członków Polskiej Rady Centrów Handlowych do grona członków Zarządu Rady przyjęto Krzysztofa Poznańskiego, pełniącego od stycznia bieżącego roku funkcję dyrektora zarządzającego PRCH.
Reklama

16 czerwca odbyło się Zwyczajne Walne Zebranie członków Polskiej Rady Centrów Handlowych (PRCH). W trakcie zebrania podsumowano działania podjęte przez PRCH w minionym roku i przyjęto sprawozdanie z działalności stowarzyszenia za 2020 rok. Jednym z ważniejszych podejmowanych tematów była przyszłość stowarzyszenia i kierunki jego rozwoju.

Do grona członków Zarządu Rady przyjęto Krzysztofa Poznańskiego pełniącego od stycznia bieżącego roku funkcję dyrektora zarządzającego PRCH. Krzysztof Poznański kierował wcześniej firmami usługowymi w branżach restauracyjnej, kinowej, ochrony i usług zarządzania nieruchomościami. W ciągu 31 lat pracował m.in. w firmach takich jak PepsiCo, Multikino, G4S i Cushman&Wakefield, ISS Facility Services, Aamal Services i Atalian.

W poczet członków honorowych stowarzyszenia przyjęto Marka Arciszewskiego, specjalistę w zakresie projektowania wielofunkcyjnych kompleksów handlowo-usługowych.

Do grona członków honorowych dołączył również Marek Cichocki, menedżer z ponad 26-letnim stażem w branży handlowej, specjalizujący się w budowaniu i wdrażaniu strategii ekspansji w sieciach handlowych. Nowo powołanym członkiem honorowym PRCH został także Grzegorz Dudziak, współzałożyciel i partner w firmie PropertyView Spółka z o.o. w Warszawie i jeden z inicjatorów i założycieli PRCH.

Wśród honorowych członków Rady powołanych w trakcie walnego zebrania znalazł się także Radosław Knap, związany z PRCH od 2009 roku. W ramach stowarzyszenia jako menedżer ds. rozwoju oraz badań rynku był odpowiedzialny za rozwój członkostwa oraz pionierskich projektów analityczno-badawczych związanych z bazą wiedzy.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum