Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Książka Brerep w sprzedaży w sklepach Biedronka

Do sklepów sieci Biedronka w całym kraju trafiła właśnie książka pt. „Brerep”, wyjątkowa opowieść, która zwyciężyła w 8. edycji konkursu dla debiutantów „Piórko 2022. Nagroda Biedronki za książkę dla dzieci”. Książka „Brerep” jest dostępna od 14 listopada w sklepach sieci Biedronka w całej Polsce.
Reklama
  • Książka autorstwa Soni Miniewicz i Silvii Pizzati została wydana w kilkudziesięciotysięcznym nakładzie. Dotychczas wydane w ramach konkursu książki spotkały się z ogromnym zainteresowaniem czytelników, ponad 420 tys. sztuk trafiło już do polskich domów.
  • Klienci Biedronki będą mogli kupić „Brerep” już za 14,99 zł za sztukę. Biedronka przygotowała również idealne na mikołajkowe prezenty pakiety trzech książek dostępne w atrakcyjnej cenie 29,99 zł.


Sonia Miniewicz – debiutująca pisarka i Silvia Pizzati – debiutująca ilustratorka stworzyły wspólnie książkę pełną zaskakujących zwrotów akcji i humoru, okraszoną ilustracjami, które przenoszą do magicznego świata zarówno dzieci, jak i dorosłych. ​Obie Panie otrzymały po 100 tys. zł nagrody od Biedronki. Ich wspólne dzieło, „Brerep”, właśnie trafiło do sklepów sieci w całej Polsce.

- To historia o tym, że sami możemy o sobie decydować i nie musimy ulegać presji otoczenia. Marzenia innych nie muszą być przecież naszymi marzeniami. Okazuje się, że w walce o szczęście nawet najmniejsze stworzenia są w stanie pokonać największe przeciwności losu - mówi Sonia Miniewicz, laureatka konkursu „Piórko” w kategorii tekst.

Konkurs Piórko - 1,6 mln zł na nagrody

W ciągu ośmiu edycji na „Piórko” zgłoszono niemal 29 tys. prac tekstowych i ilustratorskich, na podstawie których wyłoniono w sumie ośmiu zwycięzców pisarzy i tyle samo ilustratorów. Otrzymali oni po 100 tys. zł, co oznacza, że pula nagród osiągnęła już kwotę 1,6 mln zł. W ramach dotychczasowych edycji, ponad 420 tys. książek trafiło już do polskich domów.

Popularyzacja czytelnictwa wśród dzieci i wspólnego, rodzinnego czytania to jeden z priorytetów działalności społecznej sieci Biedronka. Dlatego sieć Biedronka postanowiła przedłużyć przypadający na 29 września Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania i po raz drugi zorganizować Tydzień Głośnego Czytania w Biedronce. Od 29 września do 5 października podczas zakupów klienci Biedronki mogli usłyszeć fragmenty zwycięskiej historii „Brerep” w interpretacji dziennikarki Radia Eska, Kamili Ryciak oraz aktora Wiktora Zborowskiego, który jest również jurorem konkursu „Piórko”.

Pakiety książek w Biedronce 

- Obecnie w Biedronce można znów nabyć zwycięskie książki z minionych lat w specjalnych pakietach, które będą zawierać również „Brerep” – zwyciężczynię w tegorocznej edycji konkursu. Zestaw „Świat fantastycznych przygód” zawiera książki „Brerep”, „Szary domek”(2015 r.) oraz „O Malwinie i tajemnicy dziadka piwnicy” (2020 r.). Do wyboru jest również zestaw „Świat dziecięcych marzeń” składający się z pozycji „Brerep”, „Szary Domek” oraz „Fabryka marzeń”(2021 r.). Zestawy są dostępne w cenie 29,99 zł, książkę „Brerep” będzie można nabyć za 14,99 zł/egz.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum