Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kubuś startuje z piłkarską promocją

Kubuś wraz z Kamilem Grosickim czołowym polskim piłkarzem, dziecięcym idolem, a zarazem Ambasadorem akcji „Rusz się z Kubusiem” zaprasza na sportową promocję.
Reklama

Turbo Promocja to szansa na zdobycie unikalnych gadżetów, nagród z autografami Kamila Grosickiego oraz niesamowitego przeżycia – wspólnego treningu z piłkarzem. By wziąć udział w zabawie, należy rejestrować zebrane kody z opakowań produktów Kubusia.

Tegoroczna wielka promocja Kubusia to piłkarska zabawa. Każdy, mały i duży, fan futbolu może zdobyć nagrody gwarantowane z puli aż ponad 10 000 gadżetów. Odpowiednia ilość zebranych kodów umożliwia odbiór określonej nagrody – okularów przeciwsłonecznych, ręcznika, workoplecaka, piłki, torby sportowej lub pufy. Dodatkowo można wziąć udział w loterii, gdzie w każdym z czterech losowań uczestnicy mają szansę zdobyć 10 specjalnych koszulek i 10 piłek z autografem idola – Kamila Grosickiego. W wielkim finale loterii na jednego szczęśliwca czeka prawdziwa gratka – nagroda główna, czyli wyjątkowy trening z Kamilem Grosickim! Kody można już rejestrować na stronie www.kubus.pl. Promocja trwa do 31 lipca br.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum