Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kubuś został partnerem Runmageddon Kids, poznaj daty i lokalizację

Kubuś został partnerem Runmageddon Kids, popularnego biegu z przeszkodami, w którym biorą udział dzieci. Marka wspiera tegoroczne zmagania w 11 lokalizacjach w Polsce.
Reklama

Kubuś od 2018 roku zaprasza najmłodszych do wspólnej zabawy podczas Runmageddon Kids – biegu z przeszkodami, w którym biorą udział dzieci w trzech kategoriach wiekowych: 4-5 lat, 6-8 lat i 9-11 lat.

Branding Kubusia jest widoczny m.in. na flagach, banerach oraz bramach na początku i końcu trasy. Również sama postać Kubusia gości na wydarzeniach w wybranych miastach Polski, by dopingować uczestników i wspólnie z nimi rozgrzewać się przed biegiem. Dodatkowo każdy biegacz otrzymuje produkt Kubuś Waterrr Woda źródlana jako wsparcie w intensywnych zmaganiach.

Najbliższy Runmageddon Kids odbędzie się już w weekend 25-26 czerwca w Gliwicach, a kolejne zaplanowane są według harmonogramu:

  • Góry Sowie 23-24.07
  • Ostrołęka 6.08.2022
  • Wrocław 20-21.08
  • Warszawa 10-11.09
  • Kraków 24-25.09
  • Szczecin 08-09.10.

Działania Kubusia w ramach Runmageddonu wspierać będą influencerzy na swoich social mediach. Dodatkowo fotorelacje pojawiają się na Facebooku Kubusia oraz kanałach Runmageddon.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum