Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Kupując kawę na stacjach Circle K, wspierasz telefon zaufania

Od ponad 13 lat Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę za sprawą telefonu zaufania, dostępnym pod bezpłatnym numerem 116 111, udziela psychologicznego wsparcia dzieciom i młodzieży. W ramach akcji „Pyszna kawa z mocą pomagania” sieć stacji paliw Circle K przekaże organizacji 10% zysku ze sprzedaży kawy z kartą programu EXTRA na poczet dalszej stabilnej przyszłości telefonu zaufania.
Reklama

Sieć stacji paliw Circle K po raz kolejny przekaże darowiznę na wsparcie telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży. Utrzymanie linii stanowi jedno z kluczowych działań pomocowych Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, a jego dalsza realizacja wymaga stabilności finansowej w długofalowej perspektywie. W ramach akcji „Pyszna kawa z mocą pomagania” Circle K Polska przekaże 10% zysku ze sprzedaży kawy z kartą programu EXTRA w okresie 21.12.2022r. - 20.02.2023r.

 

W ubiegłym roku Circle K przekazało Fundacji część zysku ze sprzedaży kaw na stacjach własnych. Dzięki temu wsparciu udało się ufundować ponad 1000 godzin pomocy psychologicznej dla dzieci i młodzieży w kryzysie.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum