Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Lancerto uruchomi 5 sklepów do końca roku

Od 15 do 20 salonów sprzedaży planuje otworzyć firma odzieżowa Lancerto w ciągu najbliższych 3-4 lat. Do końca tego roku mają pojawić się pięć nowych sklepów tej marki.
Reklama

Łączna powierzchnia istniejących sklepów sieci to 3,9 tys. mkw. 

Pierwszym punktem na mapie nowych lokalizacji będzie otwarty 5 września salon w Galerii Sfera w Bielsku-Białej. Lokal o powierzchni ponad 90 mkw. znajdzie się na pierwszym piętrze centrum handlowego. W tym samym miesiącu działalność zainauguruje salon w Galerii Veneda w Łomży, gdzie marka nie była dotychczas obecna.

W połowie października marka uruchomi nowy punkt w Nowy Rynek w Jeleniej Górze. Salon będzie dysponował powierzchnią ponad 111 mkw. i będzie pierwszym sklepem LANĈERTO w tym mieście. Zaś na początku listopada marka zainauguruje działalność w Bydgoszczy, klienci będą mogli dokonać zakupów w Galerii Zielone Arkady. Lokal o metrażu ponad 112 mkw. znajdzie się na I piętrze obiektu. Na czwarty kwartał tego roku zaplanowano otwarcie sklepu w Silesia City Center.
Dzięki nowym inauguracjom, portfolio LANĈERTO na koniec 2015 roku obejmie 37 sklepów własnych w 31 miastach. Całkowita powierzchnia salonów urośnie do 4,2 tys. mkw. Oprócz pięciu nowych lokalizacji LANĈERTO od początku roku otworzyło dwa salony sprzedaży, a kolejne dwa zmodernizowało, w związku z tym w 2015 roku marka zanotuje ponad 20–proc. wzrost liczby lokali, co daje najlepszy wynik w historii jej działalności.

Zysk netto firmy w 2014 roku wyniósł 3,83 mln zł.

Lancerto to polska marka odzieży dla mężczyzn, działająca w segmencie premium. Firma rozpoczęła swoją działalność w 2007 roku, a jej prezesem jest Mariusz Jończy.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum