Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Leśne Lidlaki powalczą z biedronkowymi Słodziakami

Sieć Lidl wystartowała z nową kampania promującą ofertę maskotek Leśne Lidlaki. Detalista oferuje 8 maskotek w cenie 9,99 zł każda, podkreślając przy tym, że "najlepiej czują się w stadzie".
Reklama

Leśne Lidlaki to: wilk, szop pracz, sowa, jeż, lis, koziorożec, sarenka oraz zając.

- Maskotki w kształcie warzyw i owoców cieszą się w Polsce dużą popularnością już od kilku lat. Nie tylko polscy klienci są oczarowani tymi zabawkami. Kilka lat wcześniej pluszowe warzywa i owoce podbiły serca dzieci w Portugalii, gdzie naklejki, za które dostawało się takie maskotki, można było zbierać w Lidlu już w 2015 roku - komunikuje Lidl.

Przypomnijmy, że dokładnie miesiąc temu - 26 sierpnia - Gang Słodziaków powrócił do sklepów Biedronki. Akcja wspierana jest przez szeroko zakrojoną kampanię marketingową. W tym roku Słodziaków jest 10. Bohaterami akcji są: borsuk Bartek, nietoperz Nikodem, dzięcioł Dominik i sarenka Hania oraz sześć Słodziaków Juniorów: pszczółka Pola, lis Lucuś, zajączek Zuzia i miniaturowe: nietoperz Nikoś, dzięciołek Dominiczek i sówka Zosia. Każdego ze Słodziaków można otrzymać za darmo po zebraniu 60 naklejek (naklejki są przyznawane podczas zakupów w Biedronce), a 40 naklejek uprawnia do zakupu maskotki za 19,99 zł/szt. lub do otrzymania za darmo Słodziaka Juniora.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum