Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Letnie delegacje w Lidlu. Za wyjazd firma dokłada 600 zł

Lidl Polska chce spełnić marzenia pracowników, którzy w wakacje chcieliby połączyć obowiązki zawodowe z wypoczynkiem. 6 marca rozpoczyna się wewnętrzna rekrutacja do programu „Ahoj PRZYGODO!”, w ramach którego kilkaset osób podejmie pracę sezonową w turystycznych miejscowościach. Firma zapewni im m.in. zakwaterowanie oraz dodatkowe benefity, w tym premię w wysokości 600 zł brutto miesięcznie.
Reklama

Każdego roku, w okresie od czerwca do września, Lidl Polska zaprasza swoich pracowników do pracy w górskich i nadmorskich kurortach. Mając na uwadze rosnące zainteresowanie programem – w 2020 roku do pracy sezonowej wyjechało 130 chętnych, rok później ponad 200, a w ubiegłym roku aż 330 – firma planuje zaprosić do udziału w tegorocznej edycji jeszcze większe grono osób - informuje sieć.

Dyskont poszerza też ofertę atrakcyjnych lokalizacji o miejscowość położoną nad jeziorem. W tegorocznej edycji programu do wyboru będzie aż 17 miejsc, w tym: Świnoujście, Międzyzdroje, Kamień Pomorski, Kołobrzeg, Ustronie Morskie, Ustka, Darłowo, Łeba, Władysławowo, Szklarska Poręba, Kudowa Zdrój, Zakopane, Wisła, Krościenko oraz Włodawa. Co więcej, po raz pierwszy możliwość wyjazdu mają komisjonerzy oraz operatorzy wózków zatrudnieni w magazynach. W ramach osobnego programu – „Wakacyjne wsparcie magazynów” – będą mogli pracować w Centrach Dystrybucji w Pruszczu oraz Stargardzie, łącząc codzienne obowiązki z wypoczynkiem i otrzymując za to dodatkowe benefity.

"Ahoj PRZYGODO!", czyli łącząc przyjemne z pożytecznym

Praca sezonowa to okazja do wypoczynku w malowniczym miejscu oraz szansa na rozwój, zdobycie wielu niezapomnianych doświadczeń i nawiązanie nowych znajomości. Lidl Polska zapewnia szereg benefitów pracownikom biorącym udział w programie „Ahoj PRZYGODO”: zakwaterowanie w atrakcyjnej turystycznie miejscowości, zwrot kosztów podróży i premię w wysokości 600 zł brutto miesięcznie. Każdy pracownik, który zdecyduje się na podjęcie pracy sezonowej, zachowa swoje stanowisko i będzie wykonywał obowiązki na tych samych zasadach, co w macierzystym sklepie.

Rekrutacja do programu rozpoczyna się 6 marca i potrwa do końca kwietnia. Uczestnicy sami będą mogli określić, na jak długo chcą zmienić miejsce pracy: na całe wakacje, miesiąc czy dwa tygodnie. Pierwsi z nich wyruszą w swoją letnią przygodę już na początku czerwca! Program pracy sezonowej Lidl Polska „Ahoj PRZYGODO!” to idealny sposób na połączenie zawodowych obowiązków z wakacyjną podróżą
i wypoczynkiem w urokliwej miejscowości.

Aby wziąć udział w programie Lidl Polska „Ahoj PRZYGODO!”, wystarczy wypełnić krótki formularz w dedykowanej zakładce w aplikacji We Are Lidl (skierowanej do osób pracujących w Lidl Polska). Pracownik wskazuje termin i miejscowość, a także lokalizację rezerwową. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum