Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Lewiatany w południowej Polsce zyskają nową identyfikację. Zajmie się tym Galposter

Galposter - spółka wchodząca w skład Grupy Outsourcing Experts, realizuje kontrakt dla spółki Lewiatan. Umowa obejmuje obsługę procesów identyfikacyjnych i rebrandingowych placówek na terenie południowej Polski.
Reklama

Podpisana umowa ramowa zakłada długofalową współpracę w zakresie produkcji i montażu elementów identyfikacji wizualnej dla sklepów i magazynów należącymi do sieci franczyzowej. Spółka z Grupy OEX odpowiada także za inwentaryzację placówek, przedstawianie rekomendacji w zakresie nowego oznakowania, opracowanie wizualizacji graficznych placówek i kompleksowe uzgodnienia z regionalnymi biurami Lewiatan. 

W ramach umowy Galposter odpowiada za:  wykonanie audytów oraz pomiarów we wszystkich punktach sprzedaży, przygotowanie rozwiązań technologicznych nowego oznakowania zgodnie z opracowanymi ogólnymi wytycznymi wizerunkowymi, produkcję nowych elementów oznakowania placówek na bieżąco, transport i montaż nowego oznakowania sieci, serwis elementów i urządzeń wchodzących w skład oznakowania.
„Uporządkowanie kwestii wizerunkowych i idąca za tym standaryzacja pozwala nie tylko na uzyskanie pozytywnego efektu wizerunkowego, ale także ułatwia zarządzanie kosztami serwisowania i obsługi np. punktów sprzedaży" - dodaje Jacek Oleński, project manager Galposter .

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum