Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Libra Project podpisuje umowę z Kinetic i siecią Douglas

Dwie kondygnacje zajmie kolejny najemca Galerii Warmińskiej - klub fitness Kinetic. Powierzchnia zostanie podzielona na strefę siłową, trzy sale fitness oraz halę do spinningu. - Kinetic zajmie 1500 mkw. Będzie to pierwszy klub marki w województwie warmińsko - mazurskim o tak dużym metrażu - mówi Mariusz Kowalczyk, leasing director spółki Libra Project, odpowiedzialnej za proces komercjalizacji Galerii Warmińskiej.
Reklama
Kinetic na rynku funkcjonuje od 6 lat. Posiada dwa kluby fitness - jeden w Olsztynie, przy ul. Piłsudskiego, drugi natomiast został otwarty niedawno w Ostródzie.

Dwukondygnacyjny klub fitness w Galerii Warmińskiej wyposażony zostanie w park cardio, park maszyn oraz strefę funkcjonalną.

Perfumeria niemieckiej firmy kosmetycznej, od 12 lat obecnej na polskim rynku, będzie znajdowała się na parterze i zajmie powierzchnię 270 mkw.

Coraz bardziej prawdopodobne jest, że Galeria Warmińska, która będzie największym kompleksem wielofunkcyjnym w Olsztynie, pierwszych klientów zaprosi we wrześniu 2014 roku. Obiekt o powierzchni całkowitej ponad 116 tys. mkw. posiadał będzie 170 punktów handlowych i usługowych, w tym 9-salowe multikino oraz kręgielnię.

Proces komercjalizacji inwestycji wartej 100 mln euro jest już na finiszu. Do wynajęcia pozostały ostatnie lokalizacje.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum