Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Lidl będzie sponsorował kolarzy. Jaką drużynę wybrał?

Lidl rozszerza zaangażowanie w profesjonalne kolarstwo szosowe stając się sponsorem głównym i partnerem strategicznym zespołu UCI World Tour, Lidl-Trek.
Reklama

Długoterminowa współpraca z jedną z czołowych drużyn kolarstwa międzynarodowego rozpoczyna się od dwóch najbardziej rozpoznawalnych imprez kolarskich: Giro d'Italia kobiet (30 czerwca 2023 r.) i Tour de France mężczyzn (1 lipca 2023 r.), gdzie zespół Lidl-Trek wystartuje po raz pierwszy.

Lidl sponsorem Lidl-Trek

 - Skuteczność, wiarygodność, duch zespołowy oraz uczciwość są bliskie nam wszystkim w #teamlidl. Skupiając się na świeżej żywności, dążymy do wspierania naszych klientów w prowadzeniu aktywnego i zdrowego stylu życia. Wiemy również, że dla wielu osób jazda na rowerze odgrywa kluczową rolę jako forma aktywności fizycznej lub środek transportu w codziennym życiu. Aktywność i zdrowie stanowią doskonały wstęp do rozszerzenia naszego zaangażowania w profesjonalne kolarstwo i obranie funkcji sponsora głównego Lidl-Trek - podaje sieć.

Lidl oraz Trek mają wspólne ambitne plany: zbudować zespół na globalnej scenie kolarskiej, który rozbudza emocje i inspiruje fanów kolarstwa, kolejne pokolenie mistrzów wśród kobiet i mężczyzn, a także wszystkich kolarzy, zarówno amatorów, jak i wyczynowców.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Gazetki promocyjne - Lidl