Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Lidl już teraz rozpoczyna sprzedaż artykułów szkolnych

W poniedziałek 25.07 w ofercie sklepów Lidl Polska pojawią się pierwsze artykuły szkolne i piśmiennicze. Specjalne okazje czekać będą na wszystkich klientów.
Reklama

Wśród przyborów oferowanych przez sieć Lidl znajdą się m.in. produkty polskiej firmy ASTRA, wykonane w 98 proc. z naturalnych składników, wśród nich: kolorowe kredki ołówkowe (klasyczne, dwustronne oraz JUMBO), suche pastele, flamastry, niewymagające temperowania kredki z glinki kaolinowej, a także różne rodzaje niebrudzącej plasteliny (klasycznej, kwadratowej, z brokatem i o zapachu limonki) w cenie od 3,99 zł do 7,49 zł/ 1 zestaw.

W sprzedaży znajdziemy również zestaw malarski Crelando składający się z aż 174 elementów: 36 farb akwarelowych, akrylowych i olejowych, 130 wysokiej jakości kredek ołówkowych i olejnych, mazaków, 4 pędzli, 2 ołówków oraz innych przydatnych akcesoriów, spakowanych w wygodną, drewnianą walizkę z uchwytem, w cenie 149 zł/ 1 zestaw.

Lidl Polska chroni polskie rodziny przed inflacją. Klienci posiadający Kartę Dużej Rodziny przy zakupie artykułów szkolnych i piśmienniczych, a także odzieży i obuwia dla dzieci i młodzieży marek Lupilu oraz Pepperts, otrzymają rabat o wysokości 10%. Z kolei użytkownicy aplikacji „Lidl Plus”, od czwartku 28 lipca do soboty 30 lipca, mogą aktywować specjalny kupon na artykuły marki BIC (zakreślacze, długopisy i korektory), z którym drugi produkt kupią aż 40% taniej.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum