Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Lidl najemcą Vendo Parku w Limanowej, Tedi wejdzie do parków w Chełmie i Płocku

Firma Trei Real Estate Poland sfinalizowała umowy najmu w trzech swoich inwestycjach. Pierwszym ogłoszonym najemcą w planowanym Vendo Parku w Limanowej jest sklep sieci Lidl, który zajmie prawie 2 000 mkw. powierzchni. Ponadto do grona najemców parków handlowych Trei w Chełmie i Płocku dołączyła firma TEDi.
Reklama

Trei Real Estate Poland przygotowuje się do uruchomienia nowej inwestycji w Limanowej. Przy ul. Witosa powstanie Vendo Park o łącznej powierzchni najmu ok. 7 600 mkw. Pierwszym najemcą planowanego obiektu będzie dobrze znany polskim konsumentom supermarket spożywczy Lidl.

Kolejną marką, która postawiła na rozwój w ramach sieci Vendo Park jest TEDi. W swoich sklepach oferuje szeroki asortyment – od artykułów dekoracyjnych, przez piśmiennicze i gospodarstwa domowego po akcesoria DIY. Sklepy TEDi w Vendo Parku w Chełmie i w Płocku zostały otwarte we wrześniu tego roku.

- Rozwijana przez nas na terenie całego kraju sieć małych obiektów handlowych cieszy się dużym zainteresowaniem najemców. Coraz więcej firm decyduje się na ekspansję swojej działalności właśnie w parkach handlowych. Współpraca z takimi markami jak TEDi i Lidl potwierdza tylko, że Vendo Parki spełniają ich oczekiwania. Klienci darzą nas zaufaniem podpisując umowy najmu na długo przed startem budowy obiektu, a takie partnerstwa są dla nas potwierdzeniem jakości wybieranych przez nas lokalizacji - mówi Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum