Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Lidl oficjalnym partnerem mistrzostw świata UCI w kolarstwie

W sierpniu 2023 roku po raz pierwszy 13 Mistrzostw w kolarstwie UCI odbędzie się w trakcie jednego dużego wydarzenia. Tegoroczne święto cyklistów – Union Cycliste Internationale – będzie wspierane przez sieć Lidl.
Reklama

Mistrzostwa Świata UCI w kolarstwie odbędą się w Glasgow i całej Szkocji od 3 do 13 sierpnia br. Będzie to jedno z największych wydarzeń kolarskich w historii, które po raz pierwszy łączy 13 istniejących Mistrzostw Świata UCI w jedno duże wydarzenie.

Lidl partnerem mistrzostw świata UCI w kolarstwie

Lidl jako oficjalny partner w zakresie świeżej żywności, wspiera podczas imprezy wszystkie 13 mistrzostw świata UCI i chce podkreślić znaczenie ruchu i świadomego odżywiania w prowadzeniu zdrowego stylu życia. Lidl jako sieć handlowa umożliwia swoim klientom podejmowanie odpowiedzialnych decyzji zakupowych oraz zapewnia dostęp do świeżej, zdrowej żywności w wysokiej jakości i niskiej, atrakcyjnej cenie. To sprawia, że Lidl jest niezawodnym partnerem dla swoich klientów podczas codziennych zakupów.

Międzynarodowa organizacja i międzynarodowe wydarzenie

Jako spółka międzynarodowej grupy, Lidl jest reprezentowany na całym świecie poprzez ponad 12 000 sklepów w 31 krajach w Europie i Stanach Zjednoczonych – co idealnie pasuje do globalnego charakteru i różnorodności Mistrzostw Świata w Kolarstwie UCI 2023, w których weźmie udział ponad 6000 kolarzy zawodowych i amatorów z ponad 120 krajów.

Lidl parterem kolarskiej imprezy, fot. mat. pras.
Lidl parterem kolarskiej imprezy, fot. mat. pras.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum