Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Lidl otwiera sklepy w Jelczu-Laskowicach i Warszawie

29 października Lidl otworzy swój nowy obiekt w Jelczu-Laskowicach przy ul. Oławskiej 194 A. Tego samego dnia Lidl otworzy swój  37. obiekt w Warszawie, przy ul. Fort Służew 2.
Reklama

Nowy sklep sieci Lidl w Jelczu-Laskowicach ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ok. 1130 mkw. W obiekcie zostało zatrudnionych 25 osób.

Nowy sklep Lidla przy Forcie Służew wyróżnia się na tle pozostałych sklepów sieci. Obiekt zlokalizowany jest w wielopoziomowym budynku o nowoczesnej bryle. Sala sprzedaży o powierzchni ponad 1280 mkw. umieszczona jest na pierwszym piętrze, z kolei na poziomie drugim znajduje się powierzchnia biurowa oraz magazyn. W obiekcie jest również zadaszony parking, który zlokalizowany jest na parterze. Sklep zatrudnia 26 osób.

- Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom wyroby pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. Zawsze, gdy istnieje możliwość współpracy z krajowym dostawcą, sieć stawia na polskie produkty - podała sieć.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum