Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Lidl Polska rozszerza współpracę z Farmą Świętokrzyską

Lidl Polska rozszerza współpracę z Farmą Świętokrzyską o ekologiczne i wegańskie potrawy.
Reklama

Właścicielami Farmy Świętokrzyskiej jest małżeństwo z Ćmielowa, Państwo Gębka, którzy już od kilku lat dostarczają bio warzywa i owoce na Ryneczek Lidla. 

W nowej ofercie sieci Lidl znajdą się dania tradycyjne, jak wegański bigos, flaczki, kapusta z grochem, a także nowoczesne – lunch z dyni, puree ziemniaczane czy soja w sosie pomidorowym.

„Cieszymy się z faktu rozszerzenia współpracy z Lidlem. Głęboko wierzymy w to, że codzienne wybory żywieniowe mają wpływ na nasz świat. Dlatego warto zadbać o zawartość swojego talerza. Od dłuższego czasu zaopatrujemy sklepy Lidl w bio warzywa i owoce, tym razem dostarczymy również ekologiczne, wegańskie potrawy, w których wytwarzanie wkładamy całe nasze serce” – mówi Łukasz Gębka, właściciel Farmy Świętokrzyskiej.

„Dobre relacje Lidl Polska z Farmą Świętokrzyską trwają już kilka lat. Cieszymy się, że możemy wspierać polskich dostawców. Systematycznie poszerzamy nasz asortyment o kolejne ekologiczne produkty dostarczane przez biofarmę. Mamy nadzieję, że dzięki temu klienci będą jeszcze chętnej sięgać po zdrowe artykuły. Niezwykle istotne dla naszej firmy jest promowanie zdrowego sposobu odżywiania się wśród naszych klientów” – komentuje Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications Lidl Polska.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum