Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Lidl: Przez 13 lat naszego zaangażowania w zbiórki WOŚP zebraliśmy 39 mln zł

Lidl Polska wraz z Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ogłosili wyniki tegorocznej współpracy. W trakcie Wielkiego Finału Lidl poinformował, że w tym roku przekaże 6 mln zł.
Reklama

Od początku współpracy sieci z Fundacją to łącznie 39 mln zł. Zebrane w tym roku środki pozwolą na zrealizowanie tegorocznych celów – zakup sprzętu dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Zbiórki pieniężne w sklepach sieci trwały tym razem 6 tygodni i zaowocowały wspaniałym wynikiem zebranych środków –  6 mln zł. Od początku współpracy sieci z Fundacją to łącznie 39 mln zł. Zebrane środki zostaną w całości przeznaczone na cele tegorocznej edycji, odbywającej się pod hasłem „Przejrzyj na oczy” – umożliwią zakup sprzętu dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

 - Podziękowania kieruję w szczególności w stronę klientów i pracowników Lidl Polska. Po raz kolejny udowodniliśmy, jak wiele dobra możemy wspólnie uczynić! Łącznie, przez 13 lat naszego zaangażowania w zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zebraliśmy 39 mln zł. Cieszę się, że te pieniądze pozwolą na wsparcie 30. Finału WOŚP. Jestem dumny z zespołu Lidl Polska, który liczy w tej chwili 25 000 osób! Po raz kolejny pokazaliśmy wielką siłę i  solidarność – komentuje Włodzimierz Wlaźlak, Prezes Zarządu Lidl Polska. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum