Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Lidl przygotował 3-letni program studiów dualnych

Uczestnik nowego programu Lidla spędzi 3 lata w Niemczech, gdzie będzie studiować i jednocześnie zdobywać doświadczenie w ramach płatnych praktyk w sieci sklepów Lidl.
Reklama

Program jest skierowany do osób, które chcą zdobyć wykształcenie wyższe w zakresie handlu i wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. Warunkiem wzięcia udziału w programie jest bardzo dobra znajomość języka niemieckiego. Uczestnicy mają bowiem jednocześnie możliwość zdobycia tytułu licencjata na kierunku handel dobrami konsumpcyjnymi na uniwersytecie w Heilbronn w Niemczech oraz możliwość objęcia stanowiska Kierownika Rejonu Sprzedaży lub stanowisk specjalistycznych i kierowniczych w centrali firmy Lidl Polska.

- Program dał mi możliwość połączenia nauki z praktyką. Sprawił, że poznałam specyfikę pracy w międzynarodowej firmie oraz poznałam wielu wspaniałych studentów z całej Europy. To doświadczenie zapamiętam na zawsze. Dzisiaj kontynuuję swoją ścieżkę kariery już jako absolwentka studiów dualnych i pracownik firmy Lidl – komentuje Julia Henglewska, absolwentka programu.

W trakcie trwania programu uczestnicy:
-  spędzą 3 lata w Niemczech, gdzie będą zamiennie studiować i zdobywać doświadczenie,
-  odbędą studia na kierunku handel dobrami konsumpcyjnymi na uniwersytecie w Heilbronn,
-  odbędą płatne praktyki w sieci sklepów Lidl,
-  mogą liczyć na wsparcie przydzielonego mentora.

- Widzimy ogromny potencjał w polskiej młodzieży. Cieszymy się, że możemy zaproponować im naukę i pracę na najwyższym poziomie w międzynarodowym środowisku. – mówi Anna Durzyńska, dyrektor personalny Lidl Polska.

Rekrutacja do programu studiów dualnych zaczyna się wiosną. Ewentualne pytania dotyczące rekrutacji można nadsyłać na adres mailowy: kariera@lidl.pl

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (2)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum