Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Lidl szuka pracowników do "najnowocześniejszego centrum dystrybucyjnego w Polsce"

Sieć Lidl rozpoczęła rekrutację 150 pracowników do nowego centrum dystrybucyjnego w Stargardzie. Detalista przygotował krótki film promocyjny zachwalający warunki pracy w "najnowocześniejszym centrum logistycznym" w Polsce. Pracownicy mogą liczyć m.in. na obiady za 1 zł.
Reklama

Jak podkreśla Lidl, Centrum Dystrybucyjne Stargard jest magazynem o nowatorskiej budowie piętrowej. Magazyn jest nowoczesną inwestycją także pod względem innowacyjnych technologii. Zastosowanie wybranych rozwiązań ma wpływ na bezpieczne, wygodne i ciche warunki pracy.
Budowa magazynu kosztowała ok. 200 mln zł. Magazyn rozpocznie dostarczanie towarów do sklepów Lidla pod koniec 2019 roku.

Centrum logistyczne w Stargardzie będzie 11. placówką dystrybucyjną Lidla w Polsce. Pozostałe są zlokalizowane w Strykowie, Turzynie k. Wyszkowa, Gliwicach, Rusocinie k. Pruszcza Gdańskiego, Gliwicach, Bydgoszczy, Legnickim Polu, Brzozówce, Kałuszynie k. Mińska Mazowieckiego oraz w Gródkowie.

Centrum zlokalizowane jest na terenie stargardzkiego Parku Przemysłowego Nowoczesnych Technologii.

 To częściowo dwukondygnacyjny magazyn modularny, na który składa się parter o powierzchni 44 tys. mkw. oraz piętro o powierzchni 14 tys. mkw.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum