Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Lidl wprowadza się do magazynu w Tarnowie Podgórnym

Lidl Polska w sierpniu br. dołączy do grona najemców obiektu 7R Park Poznań West. Firma będzie korzystać z nowoczesnej powierzchni biurowo-magazynowej liczącej blisko 10 900 mkw.
Reklama

 – Od wielu lat Lidl Polska jest jednym z głównych motorów rozwoju branży handlowej w naszym kraju, co w naturalny sposób przekłada się na ogromne wymagania i oczekiwania względem dostawcy powierzchni magazynowej. Wychodzimy im naprzeciw, udostępniając przestrzeń, która łączy w sobie funkcjonalność, komfort, jak również proekologiczny charakter – mówi Joanna Ociepka-Wojciechowska, Regional Leasing Director w 7R.

7R Park Poznań West to obiekt magazynowo-produkcyjny o łącznej powierzchni ponad 55 tys. mkw. W ofercie parku logistycznego znajduje się hala wysokiego składowania, a zastosowane w niej rozwiązania technologiczne umożliwiają wsparcie działalności klientów z różnych branż.

Energooszczędny obiekt magazynowy

Poznański obiekt 7R został wyposażony w szereg rozwiązań ekologicznych, wśród których znajdują się m.in. destryfikatory powietrza i stacje do ładowania samochodów elektrycznych. Obiekt jest również objęty certyfikatem BREEAM na poziomie Very Good.
 
Wyróżnikiem obiektu jest również jego położenie. Magazyn został zlokalizowany w Tarnowie Podgórnym, a w jego pobliżu znajduje się droga krajowa nr 92, biegnąca przez obszar czterech województw: lubuskiego, wielkopolskiego, łódzkiego i mazowieckiego.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum