Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Lidl wśród najemców Galerii Andrychów, obiekt wynajęty w 90 proc.

Wraz z początkiem października oficjalnie rozpoczęły się prace budowlane przy realizacji nowego centrum handlowego – Galerii Andrychów – wspólnego projektu Acteeum Group i Equilis Europe. Prace budowlane w Andrychowie ruszyły po podpisaniu przez inwestorów umowy z generalnym wykonawcą, którym jest KARMAR S.A. Galeria Andrychów to projekt handlowy o całościowej powierzchni GLA 24 tys. mkw.
Reklama

- Galeria Andrychów jest drugim już projektem Retail realizowanym przez Acteeum wspólnie z Equilis. Przy jego realizacji łączymy zarówno szerokie doświadczenia naszych firm, jak te specyficzne, które nabyliśmy realizując wspólnie projekt otwartej wiosną tego roku Galerii Chełm. Jesteśmy także bardzo zadowoleni z komercjalizacji naszego obiektu – na dzisiaj zostało zaledwie kilka niewynajętych lokali - mówi Tomasz Szewczyk, Managing Partner Acteeum Cetrnal Europe.

Na prawie rok przed planowanym otwarciem, Galeria Andrychów jest już niemal całkowicie skomercjalizowana, mając podpisane umowy najmu dla ponad 90% powierzchni. Wśród marek, których sklepy powstaną w andrychowskim Power Center są znane i popularne sieci takie jak Leroy Merlin, Lidl, CCC, SMYK, Rossmann, Media Expert, Martes Sport, Jysk, KiK, Sinsay, House, Cropp, Deichmann, Divers, Pepco, Dealz, Hebe czy Komfort oraz sklepy o charakterze lokalnym.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum