Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Lidl z technologią inteligentnych szyb od SageGlass. Trzymają ciepło, mają właściwości przeciwsłoneczne

Lidl w Niemczech stawia na inteligentne, samoprzyciemniające się szkło przeciwsłoneczne od marki SageGlass.
Reklama

Pierwszy nowy budynek Lidla z fasadą SageGlass został otwarty w połowie maja 2018 roku. W międzyczasie około 90 innych oddziałów sieci w Niemczech zostało wyposażonych w innowacyjne szyby przeciwsłoneczne.

Szyby w budynkach Lidl: właściwości termiczne i przeciwsłoneczne

- Optymalna ochrona przed promieniowanie, doskonałe właściwości termiczne i brak konieczności konserwacji: Lidl w Niemczech jest pionierem w stosowaniu inteligentnych szyb przeciwsłonecznych w nowych budynkach. Lidl jako pierwszy detalista spożywczy w Niemczech wyposażył dużą część swoich nowych oddziałów w technologię opracowaną przez SageGlass - opisuje firma.

- Chcemy ciągle ulepszać nasze budynki i stosować innowacyjną technologię. Dzięki inteligentnej osłonie przeciwsłonecznej firmy SageGlass nasi pracownicy mogą pracować optymalnie i wydajnie bez oślepiającego ich słońca.  Ponadto temperatury w oddziale są zawsze idealne: nigdy nie jest ani za gorąco, ani za zimno. W ten sposób tworzymy dla naszych klientów przyjemną atmosferę zakupów. Oprócz efektywności energetycznej jest to dla nas szczególnie ważne – wyjaśnia Alexander Thurn, kierownik ds. nieruchomości w Lidl w Niemczech.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum