Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Lilou najemcą Magnolia Park

Popularna polska marka biżuteryjna dołączyła do oferty Magnolia Park. Od 3 marca w największej na Dolnym Śląsku galerii handlowej działa butik Lilou ze spersonalizowaną biżuterią oraz dodatkami.
Reklama

Lilou posiada 43 butiki w Europie - jeden w Paryżu przy prestiżowym bulwarze Saint Germain, dwa w Niemczech i 40 w Polsce. Najnowszy został otwarty na początku marca w największej galerii handlowej na Dolnym Śląsku – w Magnolia Park.

Lilou w Magnolia Park, fot. mat. pras.
Lilou w Magnolia Park, fot. mat. pras.

Lilou w Magnolia Park

Butik Lilou w Magnolia Park mieści się na poziomie 0. Na powierzchni 79 mkw. znajdują się stylowe witryny, a wnętrze urządzone jest w jasnych kolorach, charakterystycznych dla butików Lilou. Marka w ofercie posiada biżuterię taką jak bransoletki, wisiorki, kolczyki, pierścionki, broszki, spinki do mankietów oraz dodatki – torebki, portfele czy apaszki.

Lilou w Magnolia Park, fot. mat. pras.
Lilou w Magnolia Park, fot. mat. pras.

Lilou to kolejna nowa marka biżuteryjna, która weszła do oferty Magnolia Park w ostatnim czasie. W IV kwartale 2022 roku nowym najemcą galerii został Savicki, polska firma z ponad 40-letnim doświadczeniem w branży wedding & engagement.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum