Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Lisek uruchomił e-sklep

Aplikacja q-commerce Lisek.app uruchomiła sklep online z błyskawiczną dostawą. Na stronie dostępne są produkty sklepu: pieczywo, owoce i warzywa, napoje, nabiał i sery, mięso, wędliny i ryby, ryże, kasze i makarony oraz napoje z procentami w wybranych lokalizacjach.
Reklama

Sklep Liska jest rozwiązaniem dla osób, które zakupy wolą robić online niż w aplikacji mobilnej. Sama usługa niezależnie od wybranej formy składania zamówienia pozostaje bez zmian. Zakupy zrobione za pośrednictwem strony będą dostarczane w kilkanaście minut, podobnie jak zamówienia składane w aplikacji. Lisek jest pierwszym sklepem z branży zakupów błyskawicznych w Polsce, który uruchomił sklep online.


Lisek.App to polski start-up założony przez Marka Kośnika i Michała Krowińskiego. Lisek działa w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Łodzi, Katowicach, Piasecznie, Ząbkach, Markach i we Wrocławiu. W pierwszym kwartale firma wygenerowała przychód o 300% większy niż w całym 2021 roku. 
Aplikacja Lisek.app w marcu tego roku przekroczyła liczbę ponad pół miliona pobrań na telefony z systemami Android i iOS. Lisek dociera do ponad 3,5 pół miliona Polaków.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum