Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Lodowisko na ferie przed Westfield Arkadia

Luty jest ostatnim miesiącem, gdy wszyscy chętni mogą poślizgać się na lodowisku przed centrum handlowym Westfield Arkadia. Centrum, we współpracy z Akademią Hokejową Legii Warszawa, przygotowało dodatkowe atrakcje zarówno w weekendy, jak i w czasie ferii zimowych. W programie m.in. animacje, zabawy i nauka doskonalenia jazdy na łyżwach.
Reklama

To kolejna prospołeczna incjatywa centrum handlowego. W styczniu przed Westfield Arkadia stanął mammobus, gdzie zainteresowane panie mogły bezpłatnie wykonać mammografię.

 

Jak wziąć udział w badaniach?

Mammobus stanął przed Westfield Arkadia we wtorek, 10 stycznia, a z badań można było skorzystać w godzinach 9.00-17.00. Mammografia trwa zaledwie kilka minut. Badanie jest bezbolesne. Dla kobiet pomiędzy 50. a 69. rokiem życia, które w ciągu ostatnich 2 lat nie wykonywały mammografii, jest ono bezpłatne. Natomiast młodsze panie – między 40. a 49. rokiem życia, a także osoby, które mają więcej niż 69 lat, będą mogły wykonać badanie odpłatnie. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Zapisy są możliwe online na stronie internetowej lub telefonicznie pod numerem 42 254 64 17. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum