Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Lody Ekipa wśród najczęściej wyszukiwanych haseł w Google

Wśród haseł, które polscy internauci najczęściej wpisywali w wyszukiwarkę w mijającym roku, są m.in. podatek cukrowy i Lody Ekipa, ale także czy dziś jest niedziela handlowa i ile kosztuje chleb.
Reklama

Google zaprezentował listę haseł, które najszybciej zyskiwały popularność - zestawienie Rok w wyszukiwarce.

W pierwszej dziesiątce znalazły się hasła związane ze zdrowiem i szczepieniami: pacjent gov (czwarte miejsce) oraz loteria szczepionkowa (siódme miejsce). W zestawieniu dwa fenomeny - serialowy i marketingowy. Koreańska produkcja "Squid Game" podbiła internet (szóste miejsce), a niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszyły się lody Ekipy (hasło zamyka pierwszą dziesiątkę zestawienia).  Hasło to zamyka polskie zestawienie, ale także otwiera inne. Gdzie można kupić lody Ekipy? - to pytanie na pierwszym miejscu w kategorii Gdzie...? Z kolei wśród pytań zaczynających się na Czy - znalazły się Czy galerie są otwarte, Czy dzisiaj jest niedziela handlowa. Wśród pytań dotyczących Ile? znalazło się Ile kosztuje chleb?

Pierwsze miejsce w kategorii News zajął odbywający się raz na 10 lat obowiązkowy spis powszechny. W pierwszej dziesiątce znalazły się tematy gospodarcze - Google'a pytano o Nowy Ład (dziewiąte miejsce) i podatek cukrowy (dziesiąte miejsce). W zestawieniu pojawiły się też tematy zagraniczne. Szukano informacji o kontenerowcu, który ugrzązł w Kanale Sueskim, blokując główną trasę wodną globalnego handlu (czwarte miejsce).

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum