Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Łódzka Spółdzielnia Społem przystąpiła do PSD

Dobrojewo, Kętrzyn i Łódź - w tych miejscowościach pojawiły się kolejne sklepy z szyldem Gama.
Reklama

15 listopada odbyło się otwarcie Gamy Mini w miejscowości Dobrojewo, nieopodal Wronek.
Budynek został wyremontowany od podstaw. Nowe wyposażenie sklepu i zastosowanie standardowych elementów w wizualizacji wewnętrznej i zewnętrznej dało nowoczesną, przyjazną w komunikacji placówkę. Gama Mini to jedyna w okolicy placówka handlowa.

PSS Olsztyn wdrożył do sieci Gama – Tradycyjnie dobry wybór już wszystkie swoje sklepy zlokalizowane w Kętrzynie. Ostatni supermarket o powierzchni handlowej 415 mkw. został otwarty pod szyldem Gama 21 listopada. Sklep przeszedł remont, zmianę wizualizacji, aranżacji wewnętrznej i remodeling dostosowania do standardów sieciowych. Jest to już 14 sklep sieci Gama w olsztyńskiej spółdzielni Społem.

Z kolei Łódzka Spółdzielnia Społem właśnie przystąpiła do PSD i otworzyła swój pierwszy sklep pod szyldem Gama. Otwarcie odbyło się 21 listopada. Sklep przeszedł dużą metamorfozę: nowa wizualizacja, odświeżenie ścian, a przede wszystkim inne ustawienie regałów i asortymentu.

Marka Gama działa na rynku od 2011 roku. PSD to spółka z Grupy Eurocash, która została powołana do współpracy ze Spółdzielniami Społem. Głównym dostawcą do sklepów spółdzielczych jest Eurocash Dystrybucja.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum