Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Lokalna piekarnia najemcą Nowej Górnej

Niebawem w centrum handlowym Nowa Górna w Łodzi zadebiutuje piekarnio-cukiernia Ozdowscy.
Reklama

– Rozwijając ofertę Nowej Górnej stawiamy z jednej strony na duże i popularne brandy, zwłaszcza sieciowe, jak również na rzemieślnicze marki, doskonale znane wśród naszej lokalnej społeczności – mówi Karolina Nitowska, Leasing Director w Newbridge.

Oferta nowego lokalu ma być szeroka. Znaleźć w niej będzie można pieczywo na zakwasie, z pełnymi ziarnami i bez zbędnych dodatków. W tym kilkanaście rodzajów bułek, bagietek i chlebów. Całość dopełnią słone przekąski. Nie zabraknie także wyrobów cukierniczych (np. tortów, ciast, deserów i pączków) oraz kawy. W lokalu znajdzie się także część ze stolikami. Piekarnia położona będzie natomiast przy nowo powstałej strefie wypoczynkowo-gastronomicznej.

Lokalne firmy w Nowej Górnej

Otwartość klientów na to co lokalne widać od kilku lat w ofercie Nowej Górnej. W obiekcie działa już m.in. punkt Przysmaki Regionu, w którym można znaleźć specjały z Polski centralnej. Działa tutaj także fryzjer Frątczak, a także znana dobrze łodzianom kwiaciarnia H. Skrzydlewska.

Wraz z planowanym w Nowej Górnej otwarciem, sieć piekarń i cukierni Ozdowscy będzie liczyć już 14 sklepów. Znaleźć je można w Łodzi, ale także Kutnie, Ozorkowie, Łęczycy i Płocku.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum