Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Łowicz wspiera polskich rolników. Dostawca na etykiecie

Marka Łowicz podjęła działania wspierające polskich rolników. Do oferty sezonowej wprowadziła nowość – dżem agrestowy – powstały ze zbiorów pochodzących z Klementowic. Produkt będzie dostępny w sieciach Lidl.
Reklama

Receptura nowego dżemu Łowicz wykorzystuje agrest uprawiany przez pana Pawła. Dzięki tej współpracy także konsumenci mają pewność, że kupowane przez nich produkty Łowicz wspierają polskie rolnictwo i powstają na bazie lokalnie uprawianych owoców. Dżem agrestowy Łowicz jest produktem o obniżonej zawartości cukru.

Pan Paweł na etykiecie dżemu Łowicz

Aby jeszcze mocniej podkreślić znaczenie współpracy z rolnikami i ich niepowtarzalnego wkładu w tworzenie przetworów, marka postawiła na zaprezentowanie wizerunku pana Pawła na etykiecie nowego dżemu. W ten sposób oddaje ukłon rolnikowi, którego zbiory zostały wykorzystane do powstania produktu. Całościowy design etykiety kojarzy się z regionalnymi wyrobami i podkreśla świeżość nowej pozycji w kategorii dżemów. To wyraźne zaznaczenie pochodzenia surowca i wizerunku rolnika czyni dżem agrestowy produktem wyróżniającym się na sklepowych półkach.

Produkt trafi do sprzedaży jako in-out i będzie dostępny w sklepach Lidl. Za projekt etykiety odpowiada agencja Well-Rounded Design.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum