Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

LPP bierze 5 tys. mkw. w Dekadzie Nysa

Salony 4 marek grupy LPP wzbogacą ofertę odzieżową nowo powstającej galerii Dekada w Nysie. Łączna powierzchnia salonów Reserved, House, Cropp i Sinsay wyniesie ponad 5 000 mkw.
Reklama

Rozpoczęta we wrześniu 2018 roku budowa Dekady Nysa zakończy się otwarciem galerii w drugiej połowie 2020 r. Trzykondygnacyjny budynek zgromadzi około 80 lokali handlowo-usługowych oraz parking podziemny. Sklepy grupy LPP znajdą się na poziomach 0 i 1 galerii - największy, dwupoziomowy salon o powierzchni ok. 2840 mkw. zajmie marka Reserved. Tuż obok na poziomie 0, w salonie o pow. ponad 800 mkw., dostępna będzie kolekcja marki House. Salony Sinsay (840 mkw.) i Cropp (700 mkw.) pojawią się na 1 piętrze obiektu.

Obok salonów LPP w Galerii Dekada Nysa znajdzie się oferta takich marek jak CCC, Quiosque, Big Star, Diverse, Vistula i Wólczanka, Swiss, Yes i Briju. Segment sklepów sportowych stworzą 4F, Martes Sport i 50 style. W obiekcie pojawią się także m.in. salony Empik, RTV Euro AGD, Vision Express, Orange, drogeria Rossmann, oraz ulubione sieci dyskontowe Polaków, czyli Pepco i i KiK. Oferta galerii zostanie uzupełniona bogatą strefą rozrywki i rekreacji z licznymi restauracjami i kawiarniami, m.in. Grycan, So Coffee oraz multipleksem. Część powierzchni komercyjnej oddana zostanie do dyspozycji lokalnych przedsiębiorców.


Jedenaście obiektów sieci pod wspólną nazwą Dekada działa już w Brodnicy, Ciechanowie, Grójcu, Krakowie, Malborku, Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach i Żyrardowie. Realizowane są także inwestycje w Nysie oraz we współpracy z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim. Docelowo sieć ma liczyć co najmniej 20 obiektów w całej Polsce. Za proces komercjalizacji odpowiada BOIG Property Consulting.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (5)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum