Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Magdalena Kowalewska będzie zarządzać portfelem parków handlowych LCP

M Core, jeden z największych prywatnych funduszy inwestycyjnych działających na rynku nieruchomości komercyjnych, powołał Magdalenę Kowalewską na stanowisko Chief Operating Officer LCP Properties Poland.
Reklama

Magdalena Kowalewska będzie zarządzać portfelem parków handlowych

Posiadając ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych, Magdalena Kowalewska dołączyła do zespołu LCP Properties Poland, aby zarządzać portfelem inwestycyjnym parków handlowych i nowoczesnych powierzchni magazynowych typu SBU oraz nadzorować działania deweloperskie realizowane przez grupę. Jej zadaniem będzie również zarządzanie i rozwój marek M PARK, M EMKA i M Multipark na rynku polskim.

Jednocześnie Krystian Modrzejewski objął stanowisko dyrektora ds. ekspansji w Grupie LCP i będzie odpowiedzialny za realizację strategii firmy poprzez pozyskiwanie gruntów i projektów mających na celu dynamiczny wzrost wartości posiadanego przez LCP portfela nieruchomości w Polsce.

LCP inwestuje w Polsce 

W ostatnich latach wzrost inwestycji realizowany przez LCP w Polsce charakteryzowało wyjątkowe tempo, co pozwoliło zbudować portfolio o wielkości 400 000 mkw. powierzchni i składające się z 90 nieruchomości handlowych i magazynowych. Szacowana wartość portfela wyniosła na początku 2023 roku 500 mln euro.

Obie nominacje pozwolą jeszcze bardziej zintensyfikować wzrost firmy i mają kluczowe znaczenie dla realizacji strategicznego celu grupy, jakim jest zwiększenie wartości portfela w Polsce w nadchodzących latach i przekroczenie 1 mld euro jego wartości.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum